⭕گفتگو با مهندس ” اشکان کاووسی” مدیر کارخانه لوازم خانگی مادیران

http://payamaviation.ir/services/payam59/@pasc_ir 👉

۱ ۶ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۵

🔴 برگزاری نشست هم اندیشی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام و مدیر کل گمرک استان البرز👉
@pasc_ir

۱ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۵

🚒 اضافه شدن یک دستگاه خودروی پیشرفته آتش نشانی به ناوگان ایمنی زمینی و آتش نشانی فرودگاه بین المللی پیام👉@pasc_ir

۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۱

⭕ دکتر زرندی: الحمدلله مسافری شدن فرودگاه پیام به عنوان وعده وزارت ارتباطات در جلسات اقتصاد مقاومتی به تحقق نزدیک تر شده است

🔵 شهریور ماه امسال برای البرز فرصت مغتنمی است👉 @pasc_ir

۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۰

🔵 با ورود مدعی العموم صورت گرفت:
🔴 بررسی مشکلات و وضعیت راه‌های فرودگاه بین المللی پیام/ اتخاذ تصمیمات لازم در رابطه با مسائل زیست محیطی


💢 به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: فرودگاه بین المللی پیام پس از رفع مشکلات و موانع حقوقی، تملکات و وضعیت راه‌ها به زودی مسافری خواهد شد.

↙ وی افزود: در بازدید از فرودگاه بین المللی پیام که به منظور رفع مشکلات، موانع حقوقی، تملکات و وضعیت راهها و مسائل زیست محیطی پیرامون فرودگاه بین المللی پیام صورت گرفت؛ تصمیمات لازم اتخاذ شد.

✅ گفتنی است پیش از این دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز به عنوان مدعی العموم به موضوع دفن زباله‌های غیربهداشتی و غیرفنی در منطقه "حلقه دره" این استان که در جوار فرودگاه بین المللی پیام قرار دارد، ورود کرده بود.


👉 @pasc_ir

۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۵:۰۵

🔴 رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
⭕️ مسافری شدن فرودگاه پیام فرصتی مغتنم است

👈 در ساعات ابتدایی روز شنبه 20 مرداد ماه جلسه شورای اداری استان البرز با حضور مدیران ارشد استانی برگزار شد. در این جلسه اکبریان؛ رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و استاندار البرز به تحول مهم مسافری شدن پیام بارها اشاره کرده و خواستار همکاری بیش از پیش دستگاههای استانی با مجموعه پیام شدند.

✳ به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، در این جلسه عزیز اکبریان؛ نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به راه‌اندازی بخش مسافربری فرودگاه بین المللی پیام و مشکلات دپوی زباله در آن محدوده گفت: باید در بحث مدیریت پسماند منطقه "حلقه دره" اقدامات موثرتری شکل گیرد.

❇ به گفته اکبریان مسافری شدن فرودگاه پیام فرصتی مغتنم است که باید قدر آن را دانست.

☑ رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره همکاری دستگاههای استانی با پیام افزود: لازم است کمیته‌های مختلف مسکن و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط‌ زیست و غیره در این رابطه تشکیل جلسه داده و اقدامات مقتضی را انجام دهند.

💢 دکتر محمدعلی نجفی؛ استاندار البرز نیز در جلسه شورای اداری گفت: امروز باید شرایطی را فراهم کرد که مردم امیدوارتر شوند و هفته دولت فرصتی است که می توان با بیان خدمات به این مهم دست یافت.

🔹 وی درادامه گفت: فرودگاه بین المللی پیام ظرفیتی مناسب درحوزه اقتصادی استان البرز به شمار می رود که دفن پسماند در نزدیکی این فرودگاه زیبنده نیست.

🔻 نجفی یادآورشد: اقدامات خوبی در حوزه راه ها و قطارشهری البرز صورت گرفته که با راه اندازی بخش مسافربری فرودگاه بین المللی پیام در هفته دولت، شاهد توسعه ویژه ای در بخش حمل و نقل این استان خواهیم بود.

↙ استاندار البرز در ادامه بر ساماندهی راه‌های دسترسی به فرودگاه بین المللی پیام تأکید کرد و گفت: با توجه به افتتاح بخش مسافری فرودگاه پیام در شهریور ماه باید بهسازی راههای دسترسی به این فرودگاه در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت پذیرد.👉 @pasc_ir

۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۵:۰۴

🔴 دادستان عمومی و انقلاب استان البرز:
🔵 پیام یک نقطه عطف شاخص برای توسعه و پیشرفت استان البرز است


💢 به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، بامداد روز چهارشنبه 17 مرداد ماه حاجی رضا شاکرمی؛ دادستان عمومی و انقلاب استان البرز و هیات همراه از مجموعه پیام بازید کرده سپس در جلسه ای با حضور مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام شرکت نمودند.

⏹ پس از برگزاری جلسه و بازدید از سالن ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی پیام، دادستان استان البرز گفت: امروز نسبت به بازدیدهای قبلی تغییرات محسوسی در پیام ایجاد شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

✅ رضا شاکرمی افزود: مجموعه پیام یک نقطه عطفِ شاخص برای توسعه و پیشرفت استان البرز است و می تواند استان را متحول نماید.

☑ دادستان عمومی و انقلاب استان البرز درباره موضوع جلسه ای که در پیام برگزار شد؛ اظهار داشت: مشکلات بحث تملک اراضی پیام، مشکلات زیست محیطی و بحث مرتبط با راههای دسترسی در این جلسه مطرح و تصمیماتی نیز اتخاذ شد که مقرر گردید جلسه "شورای سیاست گذاری حفظ حقوق بیت المال" را بزودی در پیام با حضور مسولین ذیربط برگزار کنیم.

✳ به گفته شاکرمی اقداماتی که در دوره جدید مدیریتی پیام انجام شده قابل قیاس با سالهای قبل از 95 نیست و اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم از سال 96 به بعد فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در حال ساخته شدن است.

⬅ دادستان استان البرز ضمن تاکید بر هم افزایی بین بخشی دستگاهها در جهت رفع مشکلات پیام افزود: باید مسولین استانی و مسولین کشوری همت کرده و کمک کنند تا مجموعه پیام بیش از پیش بالنده شده و توسعه یابد؛ چرا که پیام علاوه بر تحول آفرینی در استان می تواند در سطح کشوری نیز تاثیرگذار باشد.


👉 @pasc_ir

۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۶

👈 بازدید حاجی رضا شاکرمی: دادستان عمومی و انقلاب استان البرز از سالن ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی پیام

🔺 @pasc_ir

۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۲

👈 حضور حاجی رضا شاکرمی: دادستان عمومی و انقلاب استان البرز در پیام🔺
@pasc_ir

۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۴

📢 روز خبرنگار گرامی باد
🔺
@pasc_ir

۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۲

🛬 فرود یک فروند هواپیمای آنتونف 124 در فرودگاه بین المللی پیام

۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۳۶

🛬 فرود یک فروند هواپیمای آنتونف 124 در فرودگاه بین المللی پیام🚨ساعت 1⃣2⃣ :5⃣1⃣یک فروند هواپیمای ترابری آنتونف 124 در باند فرودگاه بین المللی پیام فرود آمد

🚁 بارِ این هواپیما دو عدد هلیکوپتر بود که قرار است بزودی به ناوگان اورژانس هوایی استان البرز اضافه شود

🚦پس از وقفه ای که بابت هزینه های سوخت بوجود آمده بود پروازهای کارگو فرودگاه بین المللی پیام مجددا در سال 96 از سرگرفته شد

🚀 از ابتدای سال 97 تاکنون پروازهای کارگو این فرودگاه بصورت مداوم و منظم در حال جریان است
🔺
@pasc_ir

۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۳۵

✅ بازدید رئیس پلیس فرودگاه های کشور از فرودگاه بین المللی پیام

👉 http://payamaviation.ir/services/payam48/

🔺 @pasc_ir

۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۵:۲۷

🔳 مهندس "مهرداد تقی زاده؛ معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی" پس از بازدید از فرودگاه بین المللی پیام:


❇ خوشبختانه طرح جامعِ فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام کامل بوده و ابعاد مختلفی در آن لحاظ گردیده است.

💢 در پیام زحمات زیادی کشیده شده و فرودگاه آن یک پتانسیل خوب برای این منطقه هست که باید از این پتانسیل استفاده حداکثری شود.🔺 @pasc_ir

۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۴

⭕️دکتر زرندی در سلامت کامل به سر می برند✅ حوالی ظهر دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، حدود ساعت ۱۳ اتومبیل حامل دکتر زرندی در محور آزادراه تهران-کرج دچار سانحه گردید.

⬅ الحمدالله تصادف مذکور، خسارات جانی در پی نداشت و دکتر زرندی و راننده ایشان در صحت و سلامت به سر برده و جای هیچگونه نگرانی نیست.

🔵 در نهایت فروتنی از همه عزیزانی که پیگیر حال ایشان بوده اند کمال تقدیر و سپاس به عمل می آید.

🖌 روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام


🔺 @pasc_ir

۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۹

🔴 رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
⭕️ از مساعدت وزیر ارتباطات و تلاش های دکتر زرندی تشکر می کنم

👉 http://payamaviation.ir/services/payam47


🔺 @pasc_ir

۰ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۵:۲۶

✳دکتر زرندی در نماز جمعه کرج:
🔺موفقیت های پیام حاصل اعتماد به جوانان متخصص و بومی است
👉http://payamaviation.ir/services/payam46/


@pasc_ir

۰ ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۰

مدیر عامل فرودگاه بین المللی پیام:
برای راه اندازی بخش مسافری به تعامل کلیه دستگاههای استانی نیاز است

http://payamaviation.ir/services/payam45/


@pasc_ir

۰ ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۳:۲۳

استاندار البرز:
مسافربری شدن فرودگاه بین المللی پیام یکی از مطالبات مهم مردم البرز است

http://payamaviation.ir/services/payam44/


@pasc_ir

۰ ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۳:۲۲

⭕️ گزارش خبرگزاری صداوسیما از بازدید امام جمعهٔ کرج و نماینده ولی فقیه در استان البرز از فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام

@pasc_irlive stats