جذابترین های فضای مجازی را یکجا ببینید


#فوری

🔴وزارت امور خارجه فرانسه: ما تأکید می کنیم که ایران باید از نقض بیشتر تعهدات هسته ای خودداری کند
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

2 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۵۴ ۲۴۷

#اخبار_مهم

🔴 اعتراف صریح رئیس سابق اطلاعات رژیم صهیونیستی به قدرت ایران/ واکنش قالیباف به تحولات برجامی در وین/ تکذیب صدور حکم قضایی برای فیلتر کلاب‌هاوس/ افزایش نرخ کرایه‌های اتوبوس پایتخت از ابتدای اردیبهشت

🔸 عاموس یدلین: اسرائیل در جنگ دریایی با ایران، در جایگاهی ضعیف تر قرار دارد. حتی اگر نتانیاهو هم بخواهد به دنبال تنش با ایران باشد، مؤسسات امنیتی از او قوی تر هستند و این کار را متوقف خواهند کرد.

🔸قانون اقدام راهبردی باشکستن قفل صنعت هسته‌ای زمینۀ رفع کامل تحریم‌ها رافراهم کرده است. دل بستن به رفع صوری یا ناقص تحریم‌ها،مانع به ثمر نشستن قانون خواهد شد. فرصت‌ طلایی موجود باید با اتحاد و پافشاری برحفظ منافع ملی به رفع کامل تحریم‌ها و حصول منافع اقتصادی ملموس برای مردم منجر شود.

🔸مجلسی‌راد، مدیرکل حوزه ریاست همراه اول شایعه صدور حکم قضایی فیلتر کلاب‌هاوس را رد کرد: هیچ حکم قضایی یا دستوری از کارگروه فیلترینگ برای ما ارسال نشده است.

🔸مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران: افزایش نرخ کرایه‌های اتوبوس از ابتدای اردیبهشت اعمال می‌شود. بخش خصوصی اتوبوسرانی در حال زمینگیر شدن است و افزایش نیافتن نرخ‌ها به قشر ضعیف رانندگان آسیب وارد خواهد کرد. سقف افزایش کرایه‌ها ۳۵ و متوسط افزایش ۲۵ درصد است.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

1 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۵۴ ۲۳۸

🎥 وضعیت عجیب آسفالت خیابان‌های ژاپن
__
♨کلیپ‌های بیشتر 👇
🆔 @snn_ir

1 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۵۱ ۲۱۶

🎥 نامه سرگشاده شهید آوینی به محمد هاشمی، رئیس وقت صداوسیما:
آقای رئیس اگر به امید مایوس کردن نیروهای حزب‌اللهی و جبهه رفته هستید بدانید که فقط با تقدیم جانشان به آخر خط می رسند و به قول شهید همت حاشا که بسیجی میدان را خالی کند!
#آقا_مرتضی
__
📺 گلچین برنامه‌های تلویزیونی👇
🆔 @snn_ir

1 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۵۱ ۲۰۱

🎥 ماجرای توبیخ شهید آوینی توسط وزارت فرهنگ دولت سازندگی بدلیل انتشار تصویر یک رزمنده فشن اروپایی در بوسنی در نشریه سوره
#آقا_مرتضی
__
📺 گلچین برنامه‌های تلویزیونی👇
🆔 @snn_ir

0 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۵۰ ۱۹۶

🔴وزارت خارجه آمریکا می گوید این کشور آماده اتخاذ اقدامات لازم برای بازگشت به توافق هسته ای و رفع تحریم هایی است که بر خلاف برجام علیه ایران اعمال شده است.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

0 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۴۹ ۱۸۸

📺 محبوب‌ترین سریال‌های ۹۹ از نگاه مردم

🔸«نون خ ۲» با کسب ۴۷/۳۱ درصد آرای مرحله فینال برنامه فینالیست، عنوان محبوب‌ترین سریال را در بین سریال‌های سال ۹۹ کسب کرد.

🔸در این رقابت مردمی و پس از جمع بندی آرای فینال ، نون خ ۲، پایتخت ۶، خانه امن، بچه مهندس۳، زیر خاکی و از سرنوشت به ترتیب عنوان اول تا ششم سریال‌های برتر و محبوب مردم‌ را کسب کردند.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

0 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۴۱ ۱۹۰

📷 وضعیت قرمز اکثر شهرهای ترکیه در کنار ادامه پروازهای کشورمان به این کشور!

__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

0 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۴۱ ۱۸۶

🕊 ۲۰ فروردین سالروز حمله هوایی رژیم صهیونیستی به پایگاه هوایی T4 و شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی

💐شهیدان مدافع حرم:
🌷حامد رضایی از شهر تهران
🌷اکبر زوار جنتی از شهر تبریز
🌷مهدی لطفی نیاسر از شهر قم
🌷سید عمار موسوی از شهر اهواز
🌷مرتضی بصیری پور از شهر بیرجند
🌷مهدی دهقان از شهر کاشان
🌷حجت الله نوچمنی از گلستان

💠 شادی ارواح طیبه شهدا صلوات

🆔 @snn_ir

3 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۴۱ ۱۹۸

🎥 ماجرای سانسور صدای شهید آوینی در تلویزیون در سال ۱۳۷۱

توضیح محمد هاشمی، رئیس وقت صداوسیما درباره حذف صدای شهید آوینی در هنگام نمایش روایت فتح: ما اجازه پخش برنامه‌هایی بدون تایید مدیر پخش شبکه را نمی‌دهیم!
#آقا_مرتضی
__
📺 گلچین برنامه‌های تلویزیونی👇
🆔 @snn_ir

0 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۳۸ ۱۸۸

🔴 سید پرویز فتاح خبر داد: همزمان با تعطیلی کرونایی بسیاری از مشاغل، بنیاد مستضعفان اجاره املاک تجاری‌اش در فروردين ماه را دريافت نخواهد كرد.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

0 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۳۶ ۱۹۰

#اخبار_مهم

🔴 نخست‌وزیر کره جنوبی عازم ایران/ بازگشت سامسونگ و ال‌جی به کشور ممنوع/ مالیات خانه‌های خالی به صندوق ملی مسکن می رود/ هیئت آمریکایی هفته آینده به وین باز می‌گردند

🔸دفتر نخست وزیری کره جنوبی در بیانیه‌ای از سفر نخست‌وزیر این کشور به ایران خبر داده و به موضوعاتی که در دستور کار مذاکرات میان دو کشور قرار دارد، اشاره کرد.

🔸معاون قضایی دادستان کل کشور: شرکت های ال جی و سامسونگ در شرایط سخت مردم را تنها گذاشتند و در حوزه قضایی ما اجازه نمی‌دهیم این نوع شرکت‌ها بخواهند به کشور بیایند.

🔸 معاون وزیر راه و شهرسازی: هر مالیاتی که از خانه های بدون سکه اخذ شود به صندوق ملی مسکن می رود و به پرداخت تسهیلات برای مسکن گروه های کم درآمد اختصاص می یابد.

🔸 العربیه: هیئت آمریکایی حاضر در نشست کمیسیون مشترک برجام هفته آینده بار دیگر به «وین» باز خواهند گشت. هیئت آمریکایی حاضر در وین عازم واشنگتن شده‌اند.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

3 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۳۶ ۱۹۳

🔴 شهادت استاد و مربی فنون هوابرد سپاه هنگام آموزش

🔸سرهنگ پاسدار­ "علی فرامرزی ها" از پیشکسوتان و اساتید و مربیان چتربازی و هوابرد تیپ ۶۶ نیرو‌های ویژه هوابرد نیروی زمینی سپاه هنگام آموزش چتربازی ­در سانحه به درجه رفیع شهادت نائل شد.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

0 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۳۶ ۱۹۷

🔴واکنش آیت‎الله علم الهدی به اظهارات طلبه‌ای که گفته بود کسی در حرم امام رضا کرونا نمی‌گیرد!

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:
🔸امام رضا(ع) ولایت مطلقه الهی دارد اما کرامت حضرت به یک جریان غیرمعقول تعلق نمی‌گیرد.

🔸کسی بگوید در حرم اگر خودم را از ارتفاع بیندازم صدمه نمی‌بینم، اتفاقا می‌میرد، امام رضا(ع) می‌تواند شما را حفظ کند اما معجزه غیرمعقول نمی‌کند.

🔸این دیوارهای حرم متبرک است اما اگر خون روی آن بریزد نجس نمی‌شود؟ چرا نجس می‌شود.

🔸کسی که آلوده است و حرم را بوسید، آن را آلوده کرده و نفر دوم که ببوسد مبتلا می‌شود، حرف افراد خرافه‌پرور که می‌گویند را باور نکنید.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

1 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۱۱:۳۶ ۲۰۵

🔴همتی: از اول هم مخالف ارز 4200 تومانی بودم/ خبری از پول های بلوکه شده نیست

🔸رئیس کل بانک مرکزی: منکر مشکلات ارز 4200 نیستم، بنده از اول هم با آن مخالف بودم؛ ولی برای کالاهای اساسی تابع سیاست دولت هستیم

🔸نامه ای به رهبری نوشتم و ایشان هم به رئیس مجلس ارجاع دادند؛ اما در این نامه من خواستار حذف ارز 4200 تومان نشدم؛ بلکه نوشتم هر زمانی که می خواهید حذف ارز را انجام دهید، همان روز آن را انجام دهید؛ چراکه وقتی سه ماه قبل از سال جدید اعلام می کنید که ارز 4200 تومانی حذف شود در بازار اثر منفی خواهد داشت؛ 30 هزار تن تقاضای روغن بالا رفته است؛ چراکه در بودجه اعلام شده بود که ارز حذف می شود پس گرانی هم از همان جا آغاز شد

🔸خبری از پول های بلوکه شده نیست مسئول دلارهای بلوکه شده ایران در کره جنوبی، بانک مرکزی است و هر خبری هم به غیر از بانک مرکزی اعلام شود، صحت ندارد؛ این اتفاق هنوز برای منابع ایران نیفتاده است، البته باید این را هم گفت که 7 میلیارد دلار مورد پیگیری قرار می گیرد، چون این پولها حق ایران و بانک مرکزی است؛ این در حالی است که اگر 7 میلیارد دلار آزاد نشود، ایران لنگ می ماند؛ اما اگر آزاد شود، جریمه عدم النفع را هم باید دولت کره تقبل کند

🔸اگر از من پرسیده بودند حتما FATF را تایید می‌کردم ولی من صاحب نظر نیستم و جای دیگر باید تصمیم بگیرند.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

3 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۰۳:۰۷ ۲۶۳

🔴‌خودرو‌های غیربومی به هیچ وجه اجازه ورود به مازندران را ندارند

🔸سرهنگ قدمی، رئیس پلیس راه مازندران: محدودیت‌های تردد کرونایی به شدت در مبادی ورودی استان در حال اجرا است.
🔸پلیس در مبادی ورودی استان در محور‌های هراز، کندوان، سوادکوه و محور‌های شرقی و غربی استان به صورت ایست و بازرسی مستقر شده و اجازه تردد به خودرو‌های غیر بومی را به هیچ وجه نمی‌دهد.
🔸گشت‌های کنترل پلیس راه استان در محدوده تونل کندوان محور چالوس، محدوده پلور در محور هراز، ورودی شهر پل سفیدسوادکوه، در سه راهی تلمادره محور ساری سمنان و ورودی گیلان به مازندران در رامسر مستقر هستند.
🔸افرادی که بدون داشتن مجوز قصد ورود به مازندران را داشته باشند اعمال قانون و به مبدا بازگردانده می‌شوند.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

1 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۰۳:۰۷ ۲۳۶

🔴کلینیک‌های سرپایی بیماران کرونایی در تهران راه‌اندازی می‌شود

🔸دکتر نادر توکلی، معاون درمان ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه بخشی از بیماران کرونایی بستری، وضعیت بهتری را دارند، گفت : برنامه ریزی های لازم انجام گرفته تا این افراد با نظر پزشکان متخصص ترخیص و روزانه به کلینیک های سرپایی مراجعه و داروهای مورد نیاز را که اغلب تزریقی است، دریافت کنند.

🔸این افراد تحت معاینه و مراقبت متخصصان عفونی هستند. بیماران کرونایی بین پنج تا هفت روز به داروی عمدتا تزریقی نیاز دارند. با این کار آنان علاوه بر معاینه و مراقبت، داروهای مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

🔸مبتلایانی که توانایی و امکان ماندن در منازل را دارند، در قالب این طرح قرار می گیرند.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

0 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۰۳:۰۶ ۲۲۰

🔴سند همکاری ایران و چین الزام آور نیست

🔸 به گزارش خبرگزاری دانشجو/ ایران با دارا بودن منابع و نیروی انسانی کافی، سال هاست با مشکلات اقتصادی سخت ناشی از تحریم و کوتاهی مسئولین اقتصادی اش دست و پنجه نرم می کند.

🔸کسری بودجه سال های اخیر دولت را مجبور به استفاده از مکانیزم هایی همچون بورس کرد اما در نهایت دودش به چشم مردم رفت و جیب هایشان خالی شد و البته کسری دولت جبران شد، هرچند که دیگر هیچ مسئولی پاسخ گوی پول های از دست رفته مردم در سیاهچاله بورس نیست!

🔸حالا بعضی معتقدند که دولت برای جبران کمبود های مالی چشم به سرمایه های گذاری کشوری همچون چین دوخته است و آن را راهی برای رهایی از تحریم، بهبود شرایط اقتصادی و افزایش سطح رفاه مردم می داند.

🔸تقریبا 2 هفته از امضای پیمان همکاری بین ایران و چین می گذرد و افراد و گروه های مختلف مردم نظرات و دیدگاه های گوناگونی در مورد آن دارند و بسیاری از کارشناسان از عدم ارائه مفاد این قرارداد توسط دولت انتقاد می کنند.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

1 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۰۳:۰۱ ۲۱۸

🔴سخنگوی وزارت خارجه آزادی کشتی کره‌ای را تایید کرد

🔸خطیب‌زاده: در پی تکمیل تحقیقات در مورد تخلف کشتی کره ای، و بنا به درخواست مالک و دولت کره برای آزادی کشتی، دستور آزادی کشتی از سوی دادستان محترم صادر شد.

🔸عدم سوء سابقه ناخدا و کشتی در زمینه تخلف در منطقه، زمینه نگاه مثبت دادستان محترم را فراهم کرد.

🔸ایران بعنوان کشوری با سواحل طولانی در خلیج فارس و دریای عمان، بر رعایت کامل مقررات دریایی از جمله مقررات‌ ناظر بر حفظ محیط زیست تاکید دارد و هرگونه تخلف در این زمینه را رصد و پیگیری می کند.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir

0 ۲۰ فروردین ۰۰ | ۰۳:۰۱ ۲۲۲

🔴کشف ۲۴ فروند موشک در نزدیکی پایگاه عین الاسد

🔸در پی افزایش تهدیدات در خصوص هدف قرار گرفتن پایگاههای آمریکایی در عراق علاوه بر آماده باش کامل اشغالگران؛ نیروهای امنیتی عراق هم سطح پایش و آمادگی خود را بالا برده اند.

🔸 خبرگزاری ناس نزدیک به دولت عراق گزارش داد : به دنبال تلاش نیروهای امنیتی عراق با رصد میدانی و تشدید تلاش های اطلاعاتی ، یکی از گشت ها در ساعت ۲۰:۰۰ پنجشنبه شب در منطقه "الجزیرة" استان الانبار یک خودرو مشکوک را مشاهده کرد که در فاصله دوری از جاده در شرق پایگاه عین الاسد توقف کرده بود.

🔸براساس اعلام ستاد امنیتی عراق این گشت امنیتی با جستجوی داخل خودرو، یک پرتابگر و ۲۴ موشک را کشف کرد، سپس یگان مهندسی به منظور خنثی سازی و غیرفعال کردن موشک ها به محل فراخوانده شد.

🔸نیروهای امنیتی در حال انجام تحقیقات خود در محل هستند تا "عاملان را شناسایی کنند".

🔸روز پنجشنبه چند گروه مسلح عراقی با انتشار اطلاعیه هایی در واکنش به گفتگوی راهبردی عراق با آمریکا از آن به عنوان "گفتگوی سارق با مسروق" یاد کرده و نیروهای آمریکایی را تهدید به حمله کردند.
__
♨ همه‌چیز اینجا مهم است👇
🆔 @snn_ir